DomůKontakt
  • Našeptávač 1
  • Našeptávač 2
  • Našeptávač 3

Kontakt


NKO MACHINES
jediný český výrobce ukosovacích systémů

exklusivní partner ALFRA, GEKA

N.KO spol. s r. o.

a Member of Richtr Group
Táborská 398/22
293 01  Mladá Boleslav
Czech republic


HOTLINE ČR: +420 604 242 308, +420 733 120 034
nko@nko.cz


tel.:+420 326 772 001
fax:+420 326 774 279

(provozní doba: po-pá 7,30- 16,00 hod)

Production and development (výroba a vývoj)
Plzeň - Borská Pole

výpis z obchodního rejstříku je veden u Krajského obchodního soudu v Praze, oddíl C, vložka 75712 DUNS 495075462



NKO MACHINES kancelář Česká republika:


TOP MANAGEMENT OF COMPANY:

Milan Richtr
majitel, Managing Director, CEO
richtr@nko.cz

Renata Richtrová
majitelka, Executive Vice-President, CEO
renata@nko.cz


NKO MACHINES TEAM:


export department:

Karel Horáček
Chief Technical Officer, CTO
horacek@nko.cz
tel.:+420 604 242 308

Alena Lencová
Export Sales Assistant
alena@nko.cz
tel.: +420 731 502 211


Pavla Páchová
Export Sales Assistant
pavla@nko.cz
tel.:+420 326 772 001

CZ department:

Ondřej Sedláček 
Key Account Manager CZ
ondrej@nko.cz
tel. +420 778 489 055
(prodej klíčovým stávajícím a potenciálním zákazníkům, specialista e-shopu, technologiíí pro zpracování ocelí a energetiku)

Petra Burešová
obchodní asistentka, sales assistant
petra@nko.cz
tel. +420 731 502 212
​​
​(zajištění importu, distribuce, podpora prodeje, vyřizování objednávek a administrativy)

Olga Honcová
obchodní asistentka, sales assistant
olina@nko.cz
tel. +420 778 489 052
​(zajištění importu, distribuce, podpora prodeje, vyřizování objednávek a administrativy)

Petra Puskajlerová
administrativa
petraP@nko.cz
tel. +420 778 489 053
(zajištění importu, distribuce, podpora prodeje, vyřizování objednávek a administrativy)


Petr Musil
Key Account Manager CZ a EU
petr@nko.cz
tel.: +420 606 071 875
​(prodej klíčovým stávajícím a potenciálním zákazníkům v CZ a Evropské unii, specialista - technologie pro zpracování ocelí)


Václav Cihlář
After Sales Service Manager, poprodejní péče o zákazníky
vaclav@nko.cz
tel.: +420 733 120 034
(zajištění služeb a servisu zákazníkům, specialista NKO TOOLS technologie pro děrování rozvaděčů, stroje a nástroje pro energetiku)


Václav Němec
pracovník logistiky
vaclavN@nko.cz
tel.: +420 725 426 060
​​
​(příjem a výdej zásilek, zajištění chodu skladu v Mladé Boleslavi a Benátkách nad Jizerou)


Servis strojů ALFRA:
Exklusivním servisním partnerem NKO MACHINES je firma:

(pouze pro stroje značky ALFRA)

Nářadí Veselý Brno s. r. o.
Olomoucká 158
627 00   Brno

Jindřich Ryšavý - šéf servisu:

servis@naradi-vesely.cz, tel.: +420 548 422 550
www.naradi-vesely.cz


Servis strojů NKO tools:
Glentor s.r.o.
Dolnoměcholupská 1388/23
102 00  Praha
Stanislav Odolán - šéf servisu:

odolan@glentor.cz , tel.:+420 728 384 660
http://www.glentor.cz

Scroll