DomůKontakt
  • Našeptávač 1
  • Našeptávač 2
  • Našeptávač 3

Kontakt


NKO MACHINES
jediný český výrobce ukosovacích systémů

exklusivní partner ALFRA, GEKA

N.KO spol. s r. o.

a Member of Richtr Group
Táborská 398/22
293 01  Mladá Boleslav
Czech republic

IČO: 26161109 DIČ: CZ26161109

HOTLINE ČR: +420 778 489 055, +420 606 071 875
nko@nko.cz


tel.:+420 326 772 001
fax:+420 326 774 279

(provozní doba: po-pá 7,30- 16,00 hod)

Production and development (výroba a vývoj)
Plzeň - Borská Pole

výpis z obchodního rejstříku je veden u Krajského obchodního soudu v Praze, oddíl C, vložka 75712 DUNS 495075462




NKO MACHINES kancelář Česká republika:


TOP MANAGEMENT OF COMPANY:

Milan Richtr
majitel, Managing Director, CEO
richtr@nko.cz

Renata Richtrová
majitelka, Executive Vice-President, CEO
renata@nko.cz



NKO MACHINES TEAM:


export department:

Karel Horáček
Chief Technical Officer, CTO
horacek@nko.cz
tel.:+420 604 242 308

Pavla Páchová
Export Sales Assistant
pavla@nko.cz
tel.:+420 734 257 967

Petra Puskajlerová
Export Sales Assistant
petraP@nko.cz
tel.:+420 731 502 211


CZ department:

Ondřej Sedláček
Key Account Manager CZ
ondrej@nko.cz
tel.:+420 778 489 055
​(prodej klíčovým stávajícím a potenciálním zákazníkům, specialista e-shopu, technologií pro zpracování ocelí a energetiku)

Petr Musil
Key Account Manager CZ a EU
petr@nko.cz
tel.:+420 606 071 875
(prodej klíčovým stávajícím a potenciálním zákazníkům v CZ a Evropské unii, specialista technologií pro zpracování ocelí)

Petra Burešová
Obchodní asistentka, Sales Assistant
petra@nko.cz
tel.:+420 731 502 212
(zajištění importu, distribuce, podpora prodeje, vyřizování objednávek a administrativy)

Olga Honcová
Obchodní asistentka, Sales Assistant
olina@nko.cz
tel.:+420 733 120 034
(zajištění importu, distribuce, podpora prodeje, vyřizování objednávek a administrativy)

​​Václav Němec
Junior Assistant
vaclavN@nko.cz
tel.:+420 725 426 060
(podpora prodeje, zajištění chodu skladu v Mladé Boleslavi a Benátkách nad Jizerou)



Exklusivním servisním partnerem NKO MACHINES je firma:
(pouze pro stroje značky ALFRA)

Nářadí Veselý Brno s. r. o.
Olomoucká 158
627 00   Brno

Jindřich Ryšavý - šéf servisu:

servis@naradi-vesely.cz, tel.: +420 548 422 550
www.naradi-vesely.cz


Scroll