DomůVolná místa
  • Našeptávač 1
  • Našeptávač 2
  • Našeptávač 3

Volná místa

Hledáme do našeho koletivu možná právě Vás :

OBCHODNÍKA, TECHNIKA PRO OBLAST ENERGETIKY A ELEKTROTECHNIKY.

Náplň práce:

- každodenní, osobní, telefonická a písemná komunikace se stálými a potenciálními zákazníky

- vyhledávání nových zákazníků v energo průmyslu

- propagace a prosazování nových produktů na trhu

- technická a prodejní podpora velkoobchodní sítě

- praktická prezentace našich výrobků

- účast na předváděcích akcích, veletrzích

- čtyři dny v týdnu na cestách po celé ČR, jeden den práce v kanceláři v Mladé Boleslavi

požadavky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe technického nebo elektrotechnického směru

- obchodní znalosti, samostatný obchodník

- časová flexibilita, spolehlivost, dochvilnost

- perfektní ovládání PC

- perfektní komunikační schopnosti

- základní znalost AJ výhodou

nabízíme:

- zázemí prosperující české firmy s jasnou vizí

- produkty s nimiž se dokážete prosadit na trhu, možnost stát se lídrem na trhu

- stanete se nepostradatelnou součástí desetičlenného  kolektivu

- kolektiv kanceláře bude vaší každodenní podporou.

- nadprůměrné platové ohodnocení dle dosažených výsledků.

- možnost seberealizace, karierního růstu, vybudování prodejní sítě.

- služební notebook, mobil

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis + fotografii na email: renata@nko.cz
V případě, že budete vybráni budeme Vás kontaktovat.

Scroll