DomůVolná místa
  • Našeptávač 1
  • Našeptávač 2
  • Našeptávač 3

Volná místa

Hledáme do našeho koletivu možná právě Vás :

EXPORT SALES ASSISTANT

- podpora prodeje do zahraničí, zajišťování a řízení veškeré agendy spojené s vývozcem zboží do celého světa
- asistence pro CEO a CTO firmy
- podpora marketingové strategie firmy a firem patřících do Richtr Group.
- každodenní telefonická a písemná komunikace v českém a anglickém jazyce s dodavateli a odběrateli z celého světa.
- zajišťování zahraničních služebních cest, zahraničních veletrhů.
- podpora americké pobočky firmy
- jednání s klíčovými kooperanty a partnery firmy z ČR a dalších zemí světa
- zajištění řádného běhu projektů bez prodlení
- každodenní práce v ekonomickém softwaru POHODA.
- příprava veškerých dokumentů potřebných pro vývoz
- jednání s přepravními firmami a zahraničními brookery

požadavky:
- min. SŠ vzdělání, nejlépe administrativního nebo ekonomického směru
- obchodní a asistentská praxe výhodou
- výborná znalost AJ písmem a slovem, Španělština, Francouzština, Ruština nebo další jazyky jsou výhodou
- absolutní spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, samostatnost, flexibilita
- perfektní ovládání PC
- velmi příjemné vystupování
- zkušenosti se systémem POHODA výhodou (zaškolíme)

nabízíme:
- práce na HPP
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- nadprůměrný plat odpovídající zkušenostem a nasazení  + čtvrtletní finanční ohodnocení dle výsledků
- stálou pracovní dobu od 7,30-16hodin s možností úpravy dle dohody
- zaškolení na pracovní pozici
- místo pracoviště: Mladá Boleslav, Táborská ulice, headoffice firmy
- samostatnou kancelář
- možnost seberealizace, karierního růstu

V případě zájmu zašlete motivační dopis, životopis v českém a anglickém jazyce, fotografii na email: renata@nko.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

OBCHODNÍKA, TECHNIKA PRO OBLAST ENERGETIKY A ELEKTROTECHNIKY.

Náplň práce:

- každodenní, osobní, telefonická a písemná komunikace se stálými a potenciálními zákazníky

- vyhledávání nových zákazníků v energo průmyslu

- propagace a prosazování nových produktů na trhu

- technická a prodejní podpora velkoobchodní sítě

- praktická prezentace našich výrobků

- účast na předváděcích akcích, veletrzích

- čtyři dny v týdnu na cestách po celé ČR, jeden den práce v kanceláři v Mladé Boleslavi

požadavky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe technického nebo elektrotechnického směru

- obchodní znalosti, samostatný obchodník

- časová flexibilita, spolehlivost, dochvilnost

- perfektní komunikační schopnosti

- základní znalost AJ výhodou

nabízíme:

- zázemí prosperující české firmy s jasnou vizí

- produkty s nimiž se dokážete prosadit na trhu, možnost stát se lídrem na trhu

- stanete se nepostradatelnou součástí desetičlenného  kolektivu

- kolektiv kanceláře bude vaší každodenní podporou.

- nadprůměrné platové ohodnocení dle dosažených výsledků.

- možnost seberealizace, karierního růstu, vybudování prodejní sítě.

- služební notebook, mobil

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis + fotografii na email: renata@nko.cz
V případě, že budete vybráni budeme Vás kontaktovat.

SPECIALISTA INTERNETOVÉHO OBCHODU, SE ZAMĚŘENÍM NA SEO, INTERNET MARKETING.

nejlépe na plný úvazek popřípadě na částečný úvazek, možnost přividělku již během studia

náplň práce:

- administrace intenetového obchodu

- internet marketing, SEO.

- google analytics

- správa účtů na sociálních sítí, psaní příspěvků, komunikace po sociálních sítích

- online chat se zákazníky

- tvorba reklamních banerů

- podpora prodeje přes sociální sítě a eshop.

požadavky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe se zaměřením na internet marketing, sociální sítě.

- skvělá znalost SEO, internetového marketingu, sociálních sítí.

- grafické cítění

- perfektní ovládání PC,

- znalost AJ výhodou

nabízíme:

- možnost seberealizace, karierního růstu.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis + fotografii na email: renata@nko.cz

Scroll