DomůVolná místa
  • Našeptávač 1
  • Našeptávač 2
  • Našeptávač 3

Volná místa

Pro naši kancelář v Mladé Boleslavi hledáme do našeho týmu klíčových manažerů nového kolegu, kolegyni na pozici:

Junior Account Manager

který bude působit jako první kontaktní místo se stávajícími zákazníky, odpovídat na jejich dotazy a zvyšovat spokojenost klientů.

Pokud vás baví řešit požadavky zákazníků a usilovat o dosažení určených cílů, je tato práce pro vás ta pravá. V každodenním telefonické, písemné a osobní komunikaci využijete vaše schopnosti. Budete identifikovat a řešit potřeby našich zákazníků a pozitivním způsobem budete reprezentovat naši společnost. Výhodou budou vaše předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem.

Vaší činností přispějete k budování ziskových a dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky a partnery a také k dosažení našich obchodních cílů.

Za co budete odpovědný:

  • Prodej, poradenství a péče o stávající a potenciální zákazníky CZ & SK
  • Zpracování agendy souvisejí s prodejem od A do Z, tak aby na konci byl spokojený zákazník (pořízení objednávky, fakturace, expedice atd.)
  • Budujete silné vztahy se zákazníky prostřednictvím pravidelné komunikace
  • Zajistění rychlé a přesné odpovědi na požadavky zákazníků
  • Poprodejní péče o zákazníky pro udržení zákazníků
  • Zajišění záručního a pozáručního servisu prostřednictvím našich smluvních partnerů
  • Kompletní podpora týmu mimo kancelář
  • Kompletní podpora týmu v kanceláři
  • Zajištění chodu skladu v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni
  • Odpovědnost za dodavatele z Asie
  • Komunikace s asijskými dodavateli
  • Kompletní agenda objednávek zboží z Asie
  • Pro svoji rozsáhlou agendu využívá offshore partnerů, které úkoluje a řídí tak aby bylo dosaženo vytyčených cílů.

Požadavky:

  • Zkušenosti na pozici Junior Account Manager, nebo relevantní prodejní role
  • Silné (ústní a písemné) komunikační dovednosti se schopností budovat vztahy
  • Efektivní prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Vysoký stupeň profesionality
  • Dobré dovednosti v oblasti řízení času s přístupem k řešení problémů
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Další jazyky výhodou
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Obchodní znalosti
  • Vynikající znalosti práce na Mac popřípadě Windows
  • Znalost ekonomického softwaru POHODA výhodou

Co nabízíme:

  • Odpovídající stabilní plat s finančním ohodnocením dle dosažených výsledků
  • Zázemí silné rodinné firmy, působící na světovém trhu
  • Možnost kariérního růstu v rychle se rozvíjející společnosti
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromému užívání
  • ​​Budete součástí přátelského kolektivu klíčových mamažerů, řídící chod firmy

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI POŠLI CV + FOTO NA prace@nko.cz

V případě zájmu tě budeme kontatovat zpět.

Obchodníka, technika pro oblast energetiky a elektrotechniky

Náplň práce:

  • každodenní, osobní, telefonická a písemná komunikace se stálými a potenciálními zákazník
  • vyhledávání nových zákazníků v energo průmyslu
  • propagace a prosazování nových produktů na trhu
  • technická a prodejní podpora velkoobchodní sítě
  • praktická prezentace našich výrobků
  • účast na předváděcích akcích, veletrzích
  • čtyři dny v týdnu na cestách po celé ČR, jeden den práce v kanceláři v Mladé Boleslavi

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe technického nebo elektrotechnického směru
  • obchodní znalosti, samostatný obchodník
  • časová flexibilita, spolehlivost, dochvilnost
  • perfektní ovládání PC
  • perfektní komunikační schopnosti
  • základní znalost AJ výhodou

  • zázemí prosperující české firmy s jasnou vizí
  • produkty s nimiž se dokážete prosadit na trhu, možnost stát se lídrem na trhu
  • stanete se nepostradatelnou součástí desetičlenného  kolektivu
  • kolektiv kanceláře bude vaší každodenní podporou.
  • nadprůměrné platové ohodnocení dle dosažených výsledků.
  • možnost seberealizace, karierního růstu, vybudování prodejní sítě.
  • služební notebook, mobil

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis + fotografii na email: prace@nko.cz
V případě, že budete vybráni budeme Vás kontaktovat.

Scroll